Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Платформа за инвестиции в кръговата биоикономика (CBIP)
Референтен номер: TA2018061 R0 INN
II.1.2)Основен CPV код03000000 Продукти на земеделието, животновъдството, рибарството, лесовъдството и свързани с тях продукти
II.1.4)Кратко описание:
Целта на настоящата инициатива е избор на инвестиционен мениджър („IM“), който да създаде и управлява платформа за инвестиции в кръговата биоикономика („CBIP“ или „фондът“).
Целта на фонда е предоставяне на достъп до финансиране, и по-специално под формата на дългов капитал, собствен капитал или квазикапиталови средства), за иновативни проекти в областта на биоикономиката, като приоритетно фондът ще бъде насочен, но не само, към иновативни проекти в областта на кръговата биоикономика.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове15000000 Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
66100000 Услуги в областта на банковото и застрахователно дело
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Вж. интернет адреса, предоставен в раздел I.3).
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Circular Bioeconomy Investment Platform (CBIP)
Reference number: TA2018061 R0 INN
II.1.2)Main CPV code03000000 Agricultural, farming, fishing, forestry and related products
II.1.4)Short description:
The objective of this initiative is the selection of an Investment Manager ("IM") to set up and manage a Circular Bioeconomy Investment Platform ("CBIP" or the "Fund").
The Fund aims to provide access to finance, in particular in the form of debt, equity or quasi-equity, to innovative Bio-economy projects and focuses in priority, but not exclusively, on innovative circular Bio-economy projects.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)15000000 Food, beverages, tobacco and related products
66100000 Banking and investment services
II.2.4)Description of the procurement:
See Internet address provided in Section I.3.