Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Euroopa plokiahela vaatluskeskuse ja foorumi uuendamine – SMART 2019/0015
Viitenumber: SMART 2019/0015
II.1.2)CPV põhikood73000000 Uurimis- ja arendusteenused ja seonduvad nõustamisteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Euroopa Komisjon on võtnud kohustuse jätkata Euroopa plokiahela vaatluskeskuse ja foorumi tööd. Vaatluskeskus on loonud oma ürituste ja temaatiliste dokumentide ümber väga usaldusväärse kogukonna ning temast on saanud Euroopas ja rahvusvahelisel tasandil tunnustatud tegutseja. Uuendatud ELi plokiahela vaatluskeskus ja foorum aitab paindlikult tuvastada ja analüüsida tehnoloogilisi ja organisatsioonilisi suundumusi ja arenguid ning tuvastada ja analüüsida esilekerkivaid probleeme. Ta peaks välja selgitama olemasolevaid algatusi ja neile toetuma ning korraldama arutelusid ja õpikodasid teemadel, kus on nõutav ELi tasemel tegutsemine või mis avaldavad mõju avatul, konstruktiivsel ja parandaval viisil. Uuendatud ja laiendatud ELi plokiahela vaatluskeskus ja foorum peaks seirama ja analüüsima arenguid, selgitama olemasolevaid ja tekkivaid probleeme; looma tipptasemel teadmiste keskkonna; tugevdama sünergiaid olemasolevate ja kavandatavate algatustega; saama ELi plokiahela ja hajusraamatu tehnoloogia (DLT) koolituskeskuseks.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 1 050 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Eiropas blokķēžu novērošanas centra un foruma atjaunošana – 2019/0015
Atsauces numurs: SMART 2019/0015
II.1.2)Galvenās CPV kods73000000 Pētniecības un izstrādes pakalpojumi un saistītie konsultāciju pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Eiropas Komisija ir apņēmusies turpināt darbu saistībā ar Eiropas blokķēžu novērošanas centru un forumu. Novērošanas centrs ir izveidojis kopienu ar spēcīgu ticamību attiecībā uz tā pasākumiem un tematiskajiem dokumentiem, un tas ir kļuvis par atpazīstamu dalībnieku Eiropā un starptautiskā mērogā. Atjaunotajam ES blokķēžu novērošanas centram un forumam ir jāpalīdz noteikt un nodrošināt analīzi attiecībā uz tehnoloģiskajām un organizatoriskajām tendencēm un attīstību, kā arī veikli jānosaka un jāanalizē iespējamās problēmas. Tam ir jānosaka jau esošas iniciatīvas un jābalstās uz tām, kā arī atvērtā, konstruktīvā un reaktīvā veidā jāorganizē diskusijas un semināri par tematiem, kuru sakarā būtu nepieciešama rīcība ES līmenī vai šādai rīcībai būtu ietekme. Atjaunotajam un paplašinātajam ES blokķēžu novērošanas centram un forumam ir jāuzrauga un jāanalizē attīstība, kā arī jāizskaidro esošās un iespējamās problēmas, jāveido pirmšķirīga zināšanu vide, jāstiprina sinerģija starp esošajām un turpmākajām iniciatīvām, jākļūst par ES apmācību centru blokķēžu un sadalītās virsgrāmatas tehnoloģijas jomā.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 1 050 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
skatīt interneta adresi, kas minēta I.3) iedaļā.