Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Direktīva 2004/18/EK
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Apraksts
II.1.1)Līgumam piešķirtais nosaukums
Climate-ADAPT: informācijas izplatīšana un spēju veidošana kā atbalsts pielāgošanās pasākumiem ES pielāgošanās stratēģijas ietvaros.
II.1.2)Līguma veids un būvdarbu veikšanas, piegādes vai pakalpojumu sniegšanas vietaPakalpojumi
Pakalpojumu kategorija Nr. 12: Arhitektūras pakalpojumi; inženiertehniskie pakalpojumi un integrētie inženiertehniskie pakalpojumi; pilsētplānošanas un ainavu arhitektūras pakalpojumi; saistītie zinātnisko un tehnisko konsultāciju pakalpojumi; tehniskās testēšanas un analīzes pakalpojumi
Galvenā būvdarbu veikšanas vieta, piegādes vai pakalpojumu sniegšanas vieta: ārpus iestādes.
NUTS kods
II.1.4)Īss līguma vai iepirkuma(-u) apraksts
Ar šo līgumu tiks atbalstīts pielāgošanās klimata pārmaiņām plānošanas process, integrējot pielāgošanos izvēlētu ES politikas nozaru vai neaizsargātu reģionu "prakses kopienās". Ar līgumu tiks arī sekmēta platformas Climate-ADAPT izmantošana, popularizējot tās lietošanu, sniedzot ieguldījumu satura uzlabošanā un nodrošinot reklāmas un mācību materiālus.
II.1.5)Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)90700000 Vides pakalpojumi
II.1.6)Informācija par Valsts iepirkuma nolīgumu (GPA)Līgums, uz kuru attiecas Valsts iepirkuma nolīgums (GPA): jā
II.2)Līguma(-u) kopējā galīgā vērtība
II.2.1)Līguma(-u) kopējā galīgā vērtībaVērtība: 119 700 EUR
Bez PVN
IV iedaļa: Procedūra