Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерство на земеделието, храните и горите
II.1.2)Основен CPV код30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерство на земеделието, храните и горите, обособена позиция № 1 „Доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерство на земеделието, храните и горите“, обособена позиция № 2 „Доставка на пощенски пликове и бланки за нуждите на Министерство на земеделието, храните и горите“ и обособена позиция № 3 „Доставка на различни видове хартия за офиса, вкл. безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и др., за нуждите на Министерство на земеделието, храните и горите“
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на пощенски пликове и бланки за нуждите на Министерство на земеделието, храните и горите
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30199230 Пощенски пликове
Доставка на различни видове хартия за офиса, вкл. безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и др., за нуждите на Министерство на земеделието, храните и горите
Обособена позиция №: 3
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30199000 Артикули от хартиената промишленост и други хартиени изделия