Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 461728-2019
България-София: Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
2019/S 190-461728
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис обзавеждане и мебели за нуждите на органите на изпълнителната власт и техните администрации
II.1.2)Основен CPV код
30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Доставка и монтаж на мека мебел за нуждите на Министерство на вътрешните работи
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка и монтаж на мека мебел
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
39100000 Мебелировка
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка и монтаж на мека мебел за нуждите на Министерство на вътрешните работи.