Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка канцеларски материали за нуждите на Министерство на земеделието, храните и горите с 3 обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Доставка канцеларски материали за нуждите на Министерство на земеделието, храните и горите с 3 (три) обособени позиции, по обособена позиция № 1 „Доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерство на земеделието, храните и горите“, обособена позиция № 2 „Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерство на земеделието, храните и горите“ и обособена позиция № 3 „Доставка на различни видове хартия за офиса, включително безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и др. за нуждите на Министерство на земеделието, храните и горите“.
Подробни списъци и описание на артикулите са представени в образците на ценови предложения в СЕВОП за всяка обособена позиция.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерство на земеделието, храните и горите
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
30192000 Принадлежности за офиса
30193000 Органайзери и принадлежности
30194000 Чертожни принадлежности
30195000 Табла
30197000 Дребно офис оборудване
30199500 Кутии класьори, класьори за писма, кутии за подреждане и подобни изделия
22850000 Класьори и аксесоари за тях
30140000 Калкулатори и изчислителни машини, използвани за водене на счетоводство
30237460 Компютърни клавиатури
30234300 Компактдискове (CD)
30237410 Компютърна мишка
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерство на земеделието, храните и горите.
Подробен списък и описание на артикулите е представен в образеца на ценово предложение в СЕВОП.
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерство на земеделието, храните и горите
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30199230 Пощенски пликове
22800000 Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерство на земеделието, храните и горите.
Доставка на различни видове хартия за офиса, включително безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и др. за нуждите на Министерство на земеделието, храните и горите
Обособена позиция №: 3
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30199000 Артикули от хартиената промишленост и други хартиени изделия
22993000 Фоточувствителна, термочувствителна или термографична хартия или картон
30199330 Безконечна хартия за компютърни принтери
Доставка на различни видове хартия за офиса, включително безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и др. за нуждите на Министерство на земеделието, храните и горите.