Обявление за предварителна информация
Настоящото обявление е само за предварителна информация
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Предоставяне на общи и специфични канцеларски продукти.
Референтен номер: 171902.
II.1.2)Основен CPV код30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Целта е възлагане на рамков/и договор/и с максимална обща продължителност от 4 години за набавяне на висококачествени общи канцеларски продукти (партида 1) и специфични канцеларски продукти (партида 2) по ефикасен, навременен и надежден начин.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 92 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Общи канцеларски продукти
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Следните продукти в областта на общите канцеларски материали могат да бъдат посочени като представителни и да се поръчват редовно от Eurofound: копирна хартия, бележници, химикали, маркери, самозалепващи се бележки, класьори.
Специфични канцеларски продукти
Обособена позиция №: 2
Такива продукти съответно в областта на специфичните канцеларски продукти са: конферентни материали, например бележници и химикали с нашето лого, отпечатано върху тях, също така бланки, визитни картички и т.н., които могат да се споменат като част от настоящата поръчка.
Осигуряване на ИКТ консумативи.
Референтен номер: 171904.
II.1.2)Основен CPV код79621000 Посреднически услуги по предоставяне на помощен персонал за офиси
ИКТ отделът се нуждае редовно от закупуването на ad hoc основа на много малки артикули, за да се гарантира безпроблемното функциониране на ИКТ инфраструктурата в рамките на Eurofound. Следователно Eurofound желае да установи редовен доставчик на такива артикули, тъй като те често се изискват много спешно.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 84 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30191000 Офис оборудване, без мебелировка
30230000 Компютърно оборудване
Предоставяне на ИКТ доставки с ниска стойност на ad hoc основа.
A hirdetmény kizárólag előzetes tájékoztatás céljára szolgál
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Általános és az alapítvány stílusának megfelelő irodaszerek beszerzése.
Hivatkozási szám: 171902.
II.1.2)Fő CPV-kód30190000 Különféle irodai berendezések és kellékek
II.1.4)Rövid meghatározás:
A cél kiváló minőségű általános irodaszerek (1. tétel) és az alapítvány stílusának megfelelő irodaszerek (2. tétel) hatékony, kellő időben és megbízható módon történő beszerzésére szóló, összesen maximum 4 év időtartamú keretszerződés(ek) odaítélése.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 92 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)30190000 Különféle irodai berendezések és kellékek
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Az alábbi általános irodaszerek említhetők meg olyan reprezentatív termékként, amelyeket az Eurofound rendszeresen megrendelhet: másolópapír, jegyzettömbök, tollak, kiemelők, post-it jegyzetek, emelőkaros mappák.
II.2.1)Elnevezés:
Az alapítvány stílusának megfelelő irodaszerek
Rész száma: 2
Az alapítvány stílusának megfelelő irodaszerek területén olyan termékek jöhetnek szóba, mint például: konferenciaanyag, pl. az alapítvány logójával ellátott papírblokkok és tollak a szerződés részét képezik; a fejléces papírok, a névjegykártyák stb. szintén megemlíthetőek.
IKT-fogyóeszközök biztosítása.
Hivatkozási szám: 171904.
II.1.2)Fő CPV-kód79621000 Irodai személyzettel való ellátási szolgáltatások
Az IKT-részlegnek rendszeresen, eseti jelleggel, szüksége van számos, az Eurofund IKT-infrastruktúrájának zökkenőmentes működéséhez szükséges kisméretű árucikk beszerzésére. Ezért az Eurofound egy rendszeres beszállítóval kíván szerződést kötni, mivel az ilyen cikkekre gyakran azonnal szükség van.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 84 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2.2)További CPV-kód(ok)30191000 Irodai berendezések bútor kivételével
30230000 Számítógéppel kapcsolatos eszközök
Alacsony értékű IKT-cikkek beszerzése eseti jelleggel.
Prezentul anunţ este doar un anunț de intenție
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Furnizare de articole de papetărie generale și personalizate.
Număr de referinţă: 171902.
II.1.2)Cod CPV principal30190000 Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou
II.1.4)Descriere succintă:
Scopul este de a atribui un contract-cadru (contracte-cadru) cu o durată maximă totală de 4 ani pentru furnizarea de articole de papetărie generale (lotul 1) și de articole de papetărie personalizate (lotul 2) de înaltă calitate, într-un mod eficient, oportun și fiabil.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 92 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: da
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
Articole de papetărie generale
Lot nr.: 1
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)30190000 Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Următoarele produse din categoria articolelor de papetărie generale pot fi menționate ca reprezentative și comandate în mod regulat de Eurofound: hârtie pentru copiator, blocnotesuri, stilouri, markere, notesuri adezive, bibliorafturi.
Articole de papetărie personalizate
Lot nr.: 2
Produse din categoria articolelor de papetărie personalizate, respectiv produse precum: materiale pentru conferințe, de exemplu blocnotesuri și stilouri cu logo-ul fundației imprimat pe acestea fac parte din acest contract; de asemenea, hârtie cu antet, cărți de vizită etc.
Furnizare de consumabile TIC.
Număr de referinţă: 171904.
II.1.2)Cod CPV principal79621000 Servicii de asigurare de personal de birou
Departamentul TIC are nevoie să achiziționeze regulat, pe bază ad-hoc, nenumărate articole de mici dimensiuni pentru buna funcționare a infrastructurii TIC din cadrul Eurofound. Prin urmare, Eurofound dorește să încheie un contract cu un furnizor în vederea furnizării regulate a acestor articole întrucât sunt necesare adesea în regim de urgență.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 84 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)30191000 Echipament de birou, cu excepţia mobilierului
30230000 Material informatic
Furnizarea ad-hoc de articole TIC cu valoare scăzută.