Услуги - 46949-2021
България-София: Услуги по почистване на сгради, без жилищните
2021/S 020-046949
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Услуги
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване за 2021 г., щадящи околната среда, за нуждите на Министерството на здравеопазването
II.1.2)Основен CPV код
90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.1.4)Кратко описание:
„Услуги по почистване за 2021 г., щадящи околната среда, за нуждите на Министерството на здравеопазването“ по рамково споразумение № СПОР-28 от 21.12.2017 г.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка: