Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Рамков договор за услуги за предоставяне на помощ за системите за управление съгласно стандарт ISO 17025 на обекта на Съвместния изследователски център (JRC) в Испра
Референтен номер: JRC/IPR/2019/OP/3281
II.1.2)Основен CPV код79420000 Услуги по управление
II.1.4)Кратко описание:
Рамков договор за услуги за предоставяне на помощ за системите за управление съгласно стандарт ISO 17025 на обекта на Съвместния изследователски център в Испра (Италия)
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 400 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове72224200 Услуги по планиране на процедурите по осигуряване на качеството на системите
72225000 Услуги по оценяване и анализ на процедурите по осигуряване на качеството на системите
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Специализирани услуги за предоставяне на помощ при разработването, внедряването и поддържането на системите на JRC за управление на качество съгласно стандарт ISO 17025.
Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Szolgáltatási keretszerződés segítségnyújtás biztosítására irányulóan a Közös Kutatóközpont isprai telephelyének ISO 17025 szabvány szerinti irányítási rendszereihez
Hivatkozási szám: JRC/IPR/2019/OP/3281
II.1.2)Fő CPV-kód79420000 Vezetéssel kapcsolatos szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Szolgáltatási keretszerződés segítségnyújtás biztosítására irányulóan a Közös Kutatóközpont isprai (Olaszország) telephelyének ISO 17025 szabvány szerinti minőségirányítási rendszereihez.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 400 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)72224200 Rendszerminőségbiztosítás-tervezési szolgáltatások
72225000 Rendszerminőség-értékelési és -felülvizsgálati szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Szakszolgáltatások a Közös Kutatóközpont 17025-ös szabvány szerinti minőségirányítási rendszereinek fejlesztéséhez, megvalósításához és karbantartásához történő segítségnyújtáshoz.