Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
"Доставката на медицински изделия за УМБАЛ „Александровска” ЕАД"
II.1.2)Основен CPV код33140000 Медицински консумативи
II.1.4)Кратко описание:
Предмет на обществената поръчката е доставката на медицински изделия, необходими за осигуряване на дейността в лечебното заведение при повишаване заболеваемостта от ковид инфекции – спринцовки, игли, абокати, инфузионни системи, превръзки и други медицински изделия, по вид и количества, подробно описани в техническата спецификация. Медицинските изделия, включени в настоящата процедура са разделени в 8 обособени позиции, всяка от които съдържа номенклатури, подробно описани по вид, технически изисквания, прогнозни количества и прогнозна стойност в Техническата спецификация.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 825 902.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за максимален брой обособени позиции: 8
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Обособена позиция № 1- Спринцовки -отворена
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове33140000 Медицински консумативи
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Медицинските изделия, включени в настоящата процедура са разделени в 8 обособени позиции, всяка от които съдържа номенклатури, подробно описани по вид, технически изисквания, прогнозни количества и прогнозна стойност в Техническата спецификация. При подаване на офертата на основание § 47 от Преходни и Заключителни разпоредби към Постановление № 167 от 22 април 2021 г. за изменение и допълнение на Правилника за прилагане на закона за обществените поръчки („ППЗОП“), приет с постановление № 73 на министерския съвет от 2016 г. участниците могат да подадат оферта за една, повече или всички номенклатури, включени в обособените позиции от № 1 до № 6 включително.
За обособена позиция № 7 и обособена позиция № 8 се представя оферта за всички номенклатури от обособената позиция.
Обособена позиция № 2- Системи и уринаторни торби- отворена
Обособена позиция №: 2
Обособена позиция № 3- Марлени компреси и лапаротомични кърпи- отворена
Обособена позиция №: 3
Обособена позиция №4- Ръкавици нестерилни- отворена
Обособена позиция №: 4
Обособена позиция №5- Консумативи за ЕКГ- отворена
Обособена позиция №: 5
Обособена позиция №6- Други медицински изделия- отворена
Обособена позиция №: 6
Обособена позиция №7- Медицински изделия- затворена
Обособена позиция №: 7
Обособена позиция №8 - Медицински изделия за Клиниката по урология - затворена
Обособена позиция №: 8
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 825 902.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 8
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Los-Nr.: 2
Los-Nr.: 3
Los-Nr.: 4
Los-Nr.: 5
Los-Nr.: 6
Los-Nr.: 7
Los-Nr.: 8