Ilmoitus tehdystä sopimuksesta
Hankintamenettelyn tulokset
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Kirkon keskusrahasto: Videoiden ja äänimateriaalien saavutettavat tekstitykset
Viitenumero: DKIR/331/02.06.01/2021
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi79340000 Mainonta- ja markkinointipalvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Videoiden ja äänimaateriaalien saavutettavien tekstitysten tuottaminen.
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)92100000 Elokuva- ja videopalvelut
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Videoiden ja äänimateriaalien saavutettavien tekstitysten tuottaminen.
Tämä tarjouspyyntö perustuu Hansel Oy:n Viestintä- ja markkinointipalvelut 2020-2026 (DPS) dynaamiseen hankintajärjestelmään (jäljempänä ”DPS”).
DPS:n sisäinen kilpailutus on tehty luokassa 2 Erillispalvelut.