Доставки - 480986-2019
България-София: Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
2019/S 198-480986
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Държавна агенция за метрологичен и технически надзор
II.1.2)Основен CPV код
22800000 Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите за нуждите на Държавната агенция за метрологичен и технически надзор.
Процедурата е проведена на основание чл. 82, ал. 3 и ал. 4 от ЗОП и е във връзка със сключено рамково споразумение № СПОР-5 от 9.3.2018 г.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Държавна агенция за метрологичен и технически надзор.
Процедурата се провежда на основание чл. 82, ал. 3 и ал. 4 от ЗОП и е във връзка със сключено рамково споразумение № СПОР-5 от 9.3.2018 г. на Министерство на финансите.