Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 488326-2019
България-София: Мебелировка
2019/S 201-488326
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на мека мебел за офиса за Министерство на отбраната
II.1.2)Основен CPV код
39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
Доставка и монтаж на мека мебел за офиса за Министерство на отбраната при условията на рамково споразумение № СПОР-9/15.3.2018 г. на ЦОП.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка: