Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 489082-2020
България-София: Пощенски пликове
2020/S 202-489082
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Държавна агенция за метрологичен и технически надзор“
II.1.2)Основен CPV код
30199230 Пощенски пликове
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка е свързана с доставка на бланки и пощенски пликове за органите на изпълнителната власт и техните администрации по рамково споразумение № СПОР 6/2.06.2020 г. на Министерство на финансите.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обществената поръчка включва „Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Държавна агенция за метрологичен и технически надзор“ по рамково споразумение № СПОР 6/2.06.2020 г. на Министерство на финансите.