Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Услуги - 489289-2019
България-София: Услуги по почистване на сгради, без жилищните
2019/S 201-489289
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Услуги
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда
II.1.2)Основен CPV код
90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката е услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на Агенция за държавна финансова инспекция по рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. на Централния орган за покупки (ЦОП)
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, за комплексно почистване на сгради и помещения за нуждите на Агенция за държавна финансова инспекция в гр. София