С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Доставки - 490720-2019
България-София: Компютърно оборудване и принадлежности
2019/S 202-490720
Обявление за поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка, инсталиране и гаранционно обслужване на компютърни конфигурации и периферия за нуждите на УАСГ по 2 обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код
30200000 Компютърно оборудване и принадлежности
II.1.4)Кратко описание:
Пълният обхват на поръчката включва избор на доставчик за доставка, инсталиране и гаранционна поддръжка (гаранционно обслужване) на компютърни конфигурации и периферия. Видът и количеството на доставяната техника е описан в техническа спецификация.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 42 606.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка, инсталиране и гаранционно обслужване на компютърни конфигурации и периферия за нуждите на УАСГ и ЦНИП — УАСГ
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка и инсталиране на следната компютърна техника и периферия: компютърна конфигурация — 9 бр., монитори — 9 бр., лаптоп — 4 бр., операционна система — 14 бр., офис пакет — 14 бр., мултифункционално устройство А3 с цветен печат — 1 бр., мултифункционално устройство А4 с цветен печат — 2 бр., А4 монохромен лазерен принтер — 3 бр., скенер за документи — 2 бр., твърд диск — 3 бр., флаш памет — 8 бр., USB хъб — 1 бр., Access point — 1 бр., Raspberry PI Zero W — 5 бр., WIFI модул ESP8266 — 5 бр., HiLetgo HC-05 — 6 бр., Pin Wireless Bluetooth RF — 5 бр., външна батерия — 2 бр., мултимедиен проектор — 4 бр.
Доставка, инсталиране и гаранционно обслужване на компютърни конфигурации и периферия за нуждите на проект URBiNAT, финансиран по програма „Хоризонт 2020“
Обособена позиция №: 2
Обособената позиция включва доставка и инсталиране на компютърна техника и периферия, както следва: лаптоп — 1 бр., операционна система — 1 брой, офис пакет — 1 бр., Таблет — 5 бр., твърд диск — 5 бр., диктофон — 2 бр., мултимедиен проектор — 1 бр., екран за проектор — 1 бр.