Услуги - 492377-2018
България-Струмяни: Услуги по почистване на улици от сняг
2018/S 215-492377
Обявление за поръчка
Услуги
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Зимно поддържане и снегопочистване на общинска пътна мрежа в община Струмяни“
II.1.2)Основен CPV код
90620000 Услуги по почистване на улици от сняг
II.1.4)Кратко описание:
Изпълнението на предмета на поръчката включва извършване на следните дейности за експлоатационен сезон 2018/2019 г. в рамките на предвидените от възложителя финансови средства:
— подготвителни работи — изготвяне на планове за зимно поддържане, технически прегледи за заявените за използване машини и съоръжения, подготовка на пътищата за експлоатация при зимни условия, осигуряване на необходимите материали и др.,
— снегозащита,
— снегопочистване (патрулно и периодично) на пътищата за постигане на съответните степени и ниво на зимно поддържане, разчистване на снежни валове, преспи и снегонавявания и отстраняване на уплътнени снежно — ледени пластове.
Посочените дейности ще се изпълняват по следните общински пътища:
1. I-во основно направление:
1) с. Каменица — с. Кърпелево — 7 км;
2) с. Кърпелево—с. Вракуповица — 9 км;
3) с. Вракуповица—с. Гореме — 4 км;
4) с. Гореме—с. Цапарево — 6 км;
5) с. Цапарево—Илинден — 2 км;
2. II-ро основно направление:
6) с. Раздол—с. Клепало — 5 км;
7) с .Раздол—с. Доб
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 130 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Изпълнението на предмета на поръчката включва извършване на следните дейности за експлоатационнен сезон 2018/2019 г. в рамките на предвидените от възложителя финансови средства:
1) с. Каменица—с. Кърпелево — 7 км;
5) с. Цапарево — Илинден — 2 км;
6) с. Раздол — с. Клепало — 5 км;
7) с. Раздол — с. Доб