Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Iepirkuma procedūras rezultāti
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Laboratorijas iekārtu un pipešu piegāde
Atsauces numurs: BIOR 2021/28/AK
II.1.2)Galvenās CPV kods38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles)
II.1.4)Īss apraksts:
Atbilstošas iekārtas piegāde
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Vertikāls automātiskais autoklāvs
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles)
33191110 Autoklāvs
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 3