Услуги - 500316-2019
България-София: Услуги по почистване на сгради, без жилищните
2019/S 205-500316
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Услуги
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на НАП в 7 обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код
90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката включва извършване на услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на ТД към НАП и офисите в обхвата им, както следва:
— обособена позиция № 1 „Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на ТД на НАП Бургас“,
— обособена позиция № 2 „Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на ТД на НАП Варна и офисите в обхвата ѝ“,
— обособена позиция № 3 „Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на офис Габрово към ТД на НАП Велико Търново“,
— обособена позиция № 4 „Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на офис Ловеч към ТД на НАП Велико Търново“,
— обособена позиция № 5 „Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на ТД на НАП Пловдив“,
— обособена позиция № 6 „Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на офис Кърджали към ТД на НАП Пловдив“,
— обособена позиция № 7 „Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на ТД на НАП София“, съгл. сключено рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на ТД на НАП Бургас
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на поръчката включва извършване на услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на ТД на НАП Бургас съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. с предмет „Услуги по почистване, щадящи околната среда“. Срокът за изпълнение на услугите започва да тече от датата на влизане в сила на договора, но не преди 1.10.2019 г., в случай че договорът се подпише преди тази дата, до 31.1.2021 г. или до достигане на максимално допустимата стойност на договора в размер на 90 000 BGN без ДДС. В рамките на поръчката дейностите по почистване ще бъдат изпълнявани ежедневно, ежеседмично и периодично по заявка на възложителя.
Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на ТД на НАП Варна и офисите в обхвата ѝ
Обособена позиция №: 2
Предметът на поръчката включва извършване на услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на ТД на НАП Варна и офисите в обхвата ѝ съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. с предмет „Услуги по почистване, щадящи околната среда“. Поръчката е със срок на изпълнение от датата на подписване на договора, но не преди 1.1.2020 г., в случай че договорът се подпише преди тази дата или преди тази дата, след получаване на писмено уведомяване от възложителя, до 31.1.2021 г. или до достигане на максимално допустимата стойност на договора в размер на 210 000 BGN без ДДС. В рамките на поръчката дейностите по почистване ще бъдат изпълнявани ежедневно, ежеседмично и периодично по заявка на възложителя.
Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на офис Габрово към ТД на НАП Велико Търново
Обособена позиция №: 3
Предметът на поръчката включва извършване на услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на офис Габрово към ТД на НАП Велико Търново съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. с предмет „Услуги по почистване, щадящи околната среда“. Поръчката е със срок на изпълнение от датата на подписване на договора, но не преди 3.1.2020 г., в случай че договорът се подпише преди тази дата, до 31.1.2021 г. или до достигане на максимално допустимата стойност на договора в размер на 35 000 BGN без ДДС. В рамките на поръчката дейностите по почистване ще бъдат изпълнявани ежедневно и периодично по заявка на възложителя.
Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на офис Ловеч към ТД на НАП Велико Търново
Обособена позиция №: 4
Предметът на поръчката включва извършване на услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на офис Ловеч към ТД на НАП Велико Търново съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. с предмет „Услуги по почистване, щадящи околната среда“. Поръчката е със срок на изпълнение от датата на подписване на договора, но не преди 1.1.2020 г., в случай че договорът се подпише преди тази дата или преди тази дата, след получаване на писмено уведомяване от възложителя, до 31.1.2021г. или до достигане на максимално допустимата стойност на договора в размер на 50 000 BGN без ДДС. В рамките на поръчката дейностите по почистване ще бъдат изпълнявани ежедневно и периодично по заявка на възложителя.
Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на ТД на НАП Пловдив
Обособена позиция №: 5
Предметът на поръчката включва извършване на услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на ТД на НАП Пловдив съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. с предмет „Услуги по почистване, щадящи околната среда“. Поръчката е със срок на изпълнение от датата на подписване на договора, до 31.1.2021 г. или до достигане на максимално допустимата стойност на договора в размер на 140 000 BGN без ДДС. В рамките на поръчката дейностите по почистване ще бъдат изпълнявани ежедневно, ежеседмично и периодично по заявка на възложителя.
Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на офис Кърджали към ТД на НАП Пловдив
Обособена позиция №: 6
Предметът на поръчката включва извършване на услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на офис Кърджали към ТД на НАП Пловдив съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. с предмет „Услуги по почистване, щадящи околната среда“. Поръчката е със срок на изпълнение от датата на подписване на договора, но не преди 1.11.2019 г., в случай че договорът се подпише преди тази дата, или преди тази дата след получаване на писмено уведомяване от възложителя, до 31.1.2021 г. или до достигане на максимално допустимата стойност на договора в размер на 25 000 BGN без ДДС. В рамките на поръчката дейностите по почистване ще бъдат изпълнявани ежедневно и периодично по заявка на възложителя.
Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на ТД на НАП София
Обособена позиция №: 7
Предметът на поръчката включва извършване на услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на ТД на НАП София съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. с предмет „Услуги по почистване, щадящи околната среда“. Поръчката е със срок на изпълнение от датата на подписване на договора, но не преди 1.1.2020 г., в случай че договорът се подпише преди тази дата, до 31.1.2021 г. или до достигане на максимално допустимата стойност на договора в размер на 450 000 BGN без ДДС. В рамките на поръчката дейностите по почистване ще бъдат изпълнявани ежедневно, 3 пъти седмично, ежеседмично и периодично по заявка на възложителя.