Paziņojums par metu konkursu
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Latvijas Kara muzeja pamatekspozīcijas „Gods kalpot Latvijai!” zinātniskās koncepcijas mākslinieciskais risinājums un īstenošana
Atsauces numurs: LKM 2023/1-Z
II.1.2)Galvenās CPV kods92521100 Muzeju izstāžu pakalpojumi
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)92521100 Muzeju izstāžu pakalpojumi
92312000 Mākslinieciskie pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts: