С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Можете да се регистрирате за нашия 4-и семинар с повторни ползватели на данни от TED, който ще се проведе на 14 декември 2023 г.
Доставки - 503364-2018
България-София: Мебелировка
2018/S 220-503364
Обявление за възложена поръчка
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Министерство на отбраната.
Референтен номер: MO-DOA-2018-061
II.1.2)Основен CPV код
39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на обществената поръчка включва доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Министерство на отбраната.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обществената поръчка включва доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Министерство на отбраната при условията на рамково споразумение на ЦОП № СПОР-7/15.3.2018 г.