Teade muudatuste või lisateabe kohta
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija/võrgustiku sektori hankija
II osa: Ese
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Euroopa plokiahela vaatluskeskuse ja foorumi uuendamine – SMART 2019/0015
Viitenumber: SMART 2019/0015
II.1.2)CPV põhikood73200000 Uurimis- ja arendustöö nõustamisteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Euroopa Komisjon on võtnud kohustuse jätkata Euroopa plokiahela vaatluskeskuse ja foorumi tööd. Vaatluskeskus on loonud oma ürituste ja temaatiliste dokumentide ümber väga usaldusväärse kogukonna ning temast on saanud Euroopas ja rahvusvahelisel tasandil tunnustatud tegutseja. Uuendatud ELi plokiahela vaatluskeskus ja foorum aitab paindlikult tuvastada ja analüüsida tehnoloogilisi ja organisatsioonilisi suundumusi ja arenguid ning tuvastada ja analüüsida esilekerkivaid probleeme. Ta peaks välja selgitama olemasolevaid algatusi ja neile toetuma ning korraldama arutelusid ja õpikodasid teemadel, kus on nõutav ELi tasemel tegutsemine või mis avaldavad mõju avatul, konstruktiivsel ja parandaval viisil. Uuendatud ja laiendatud ELi plokiahela vaatluskeskus ja foorum peaks seirama ja analüüsima arenguid, selgitama olemasolevaid ja tekkivaid probleeme; looma tipptasemel teadmiste keskkonna; tugevdama sünergiaid olemasolevate ja kavandatavate algatustega; saama ELi plokiahela ja hajusraamatu tehnoloogia (DLT) koolituskeskuseks.
VI osa: Lisateave