Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерство на отбраната
Референтен номер: УД-04-50/29.09.2021г.
II.1.2)Основен CPV код30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Сключване на договор за доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерство на отбраната в условията на РС № СПОР-5/02.06.2020 г. на ЦОП .
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30192000 Принадлежности за офиса
30193000 Органайзери и принадлежности
22850000 Класьори и аксесоари за тях
30194000 Чертожни принадлежности
30140000 Калкулатори и изчислителни машини, използвани за водене на счетоводство
30195000 Табла
30197000 Дребно офис оборудване
30199500 Кутии класьори, класьори за писма, кутии за подреждане и подобни изделия
30237460 Компютърни клавиатури
30234300 Компактдискове (CD)
30237410 Компютърна мишка
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
„Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации“