Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на различни видове хартия за офиса, включително безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и др., за нуждите на администрацията на МС и обектите, управлявани от АМС
II.1.2)Основен CPV код30199000 Артикули от хартиената промишленост и други хартиени изделия
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на различни видове хартия за офиса, включително безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и др., за нуждите на администрацията на Министерския съвет и обектите, управлявани от АМС.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30199000 Артикули от хартиената промишленост и други хартиени изделия
II.2.4)Описание на обществената поръчка: