Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис-обзавеждане и мебели за нуждите на органите на ИВ и техните администрации
II.1.2)Основен CPV код39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
Доставка и монтаж на офис-мебели и столове за Агенция Митници.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис - мебели и столове за Агенция Митници.
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове39100000 Мебелировка
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на офис мебели и столове за Агенция Митници.