Доставки - 512883-2019
България-София: Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
2019/S 210-512883
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Агенция по вписванията
Референтен номер: 92-01-89/19
II.1.2)Основен CPV код
30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Агенция по вписванията — оптични мишки, флаш памет, ролки за касов апарат, кламери, индекси, папки класьор и от РVС, папки джоб, химикали, коректори, перфоратори, телбод.