Oikeusperusta:
Asetus (EU, Euratom) N:o 2018/1046
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Koulutusta ja oppimista koskeva eurooppalainen tutkimus: kehittäminen ja tiedon kerääminen
Viitenumero: AO/DSL/JVLOO-KPOUL/ETLS/011/21
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi79300000 Markkina- ja taloustutkimuspalvelut; mielipidetutkimukset ja tilastot
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tarjouspyynnön kohteena on palvelujen hankinta koulutusta ja oppimista koskevan eurooppalaisen tutkimuksen kehittämistä, testaamista, järjestämistä ja toteuttamista varten. Koulutusta ja oppimista koskevan eurooppalaisen tutkimuksen tavoitteena on parantaa Cedefopin ja laajemman tutkimusyhteisön / poliittisen yhteisön ymmärrystä tekijöistä ja taustaolosuhteista, jotka vaikuttavat palkkatyössä olevien aikuisten koulutukseen, työpaikalla tapahtuvaan oppimiseen ja muuhun työhön liittyvään oppimiseen kaikissa EU:n jäsenmaissa sekä Norjassa ja Islannissa.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 1 600 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Tässä tarjouspyynnössä kuvattujen vaadittujen palvelujen arvioitu budjetti on noin 1 600 000 EUR (ilman alv:ia).
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Eiropas apmācības un mācību apsekojums: izstrāde un datu vākšana
II.1.2)Galvenās CPV kods79300000 Tirgus un ekonomikas pētniecība; sabiedriskās domas izpēte un statistika
II.1.4)Īss apraksts:
Šis uzaicinājums uz konkursu ir nepieciešams, lai iegādātos pakalpojumus Eiropas apmācības un mācību apsekojuma (ETLS) izstrādei, testēšanai, organizēšanai un īstenošanai. ETLS uzlabos Cedefop izpratni un plašākas pētniecības/politikas kopienas izpratni par faktoriem un kontekstuāliem apstākļiem, kas ietekmē apmācību, mācīšanos darbavietā un citus ar darbu saistītus mācību veidus pieaugušo vidū, kuri strādā algotu darbu no visām ES dalībvalstīm, kā arī Norvēģiju un Islandi.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 1 600 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Šajā uzaicinājumā uz konkursu aprakstītajiem nepieciešamajiem pakalpojumiem paredzētais budžets ir 1 600 000 EUR (bez PVN).
Pravna podlaga:
Uredba (EU, Euratom) št. 2018/1046
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Evropska raziskava o usposabljanju in učenju: razvoj in zbiranje podatkov
Referenčna številka dokumenta: AO/DSL/JVLOO-KPOUL/ETLS/011/21
II.1.2)Glavna koda CPV79300000 Tržne in ekonomske raziskave; javnomnenjske raziskave in statistični podatki
II.1.4)Kratek opis:
Ta javni razpis je potreben za pridobitev storitev za razvoj, preskušanje, organizacijo in izvedbo evropske raziskave o usposabljanju in učenju. Evropska raziskava o usposabljanju in učenju bo Cedefopu in širši raziskovalni/politični skupnosti omogočila boljše poznavanje dejavnikov in kontekstualnih pogojev, ki vplivajo na usposabljanje, učenje na delovnem mestu in druge oblike z delom povezanega učenja med odraslimi, ki prejemajo plačo, iz vseh držav članic EU ter Norveške in Islandije.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 1 600 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis javnega naročila:
Predvideni proračun za zahtevane storitve, opisane v tem javnem razpisu, znaša približno 1 600 000 EUR (brez DDV).