Meddelande om tilldelning av kontrakt
Resultat av upphandlingsförfarandet
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Tillhandahållande av skribenttjänster på engelska
Referensnummer: CFT/19/ETF/0006
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod92312211 Skrivbyråtjänster
II.1.4)Kort beskrivning:
ETF söker stöd vid avfattande av effektivt och engagerande skriftligt innehåll avseende sina verksamheter på engelska för en uppsjö kommunikations- och expertismaterial.
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
Se internetadressen som anges i avsnitt I.3).