Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на лекарствени продукти за нуждите на „МБАЛНП „Свети Наум“, гр. София
II.1.2)Основен CPV код33600000 Фармацевтични продукти
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка е за доставка на лекарствени продукти за нуждите на „МБАЛНП „Свети Наум“ ЕАД, гр. София. В предмета на обществената поръчка се съдържат 175 обособени позиции с лекарствени продукти, подробно описани в техническата спецификация от документацията за обществената поръчка. Оферти могат да бъдат подавани за 1, за няколко или за всички обособени позиции.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 307 866.15 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове33600000 Фармацевтични продукти
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Famotidine -pow + solv. for sol.for ing, количество на активното лекарствено вещество — 20 mg, прогнозно количество — 5 550
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 2
Esomeprazole -pow + solv.for sol.for ing, количество на активното лекарствено вещество -40 mg, прогнозно количество -97
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 3
Papaverine -sol.for inj, количество на активното лекарствено вещество -20 mg / ml - 1 ml, прогнозно количество -78
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 4
Atropine -sol.for inj, количество на активното лекарствено вещество -1 mg / ml - 1 ml, прогнозно количество -126
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 5
Butylscopolamine -sol.for inj, количество на активното лекарствено вещество-20 mg / ml - 1 ml, прогнозно количество -122
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 6
Metoclopramide -sol.for inj, количество на активното лекарствено вещество -10 mg / 2 ml, прогнозно количество -311
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 7
Insulin (human) -sol.for inj, количество на активното лекарствено вещество -100 IU/ ml - 3 ml, прогнозно количество -42
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 8
Thiamine-sol.for inj, количество на активното лекарствено вещество -40 mg / ml - 2 ml, прогнозно количество -79
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 9
Ascorbic acid -sol.for inj, количество на активното лекарствено вещество - 100 mg / ml - 5 ml, прогнозно количество -407
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 10
Pyridoxine -sol.for inj, количество на активното лекарствено вещество -50 mg / ml - 2 ml, прогнозно количество - 90
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 11
Calcium gluconate -sol.for inj, количество на активното лекарствено вещество -8.94 mg / ml - 10 ml, прогнозно количество - 27
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 12
Acenocoumarol -tablet, количество на активното лекарствено вещество -4 mg, прогнозно количество - 6
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 13
Heparin - sol.for inj, количество на активното лекарствено вещество -25 000 IU/ 5ml, прогнозно количество -8
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 14
Nadroparin -sol.for inj, количество на активното лекарствено вещество -9500 anti-XA IU/ml - 0.4 ml, прогнозно количество - 1668
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 15
Nadroparin -sol.for inj, количество на активното лекарствено вещество -9500 anti-XA IU/ml - 0.6 ml, прогнозно количество - 204
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 16
Clopidogrel -tablet, количество на активното лекарствено вещество -75 mg, прогнозно количество -13
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 17
Phytomenadion -sol.for inj, количество на активното лекарствено вещество -10 mg, прогнозно количество -44
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 18
Albumin -sol.for.inf, количество на активното лекарствено вещество -200 g / l - 50 ml, прогнозно количество -27
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 19
Hydroxyethylstarch -sol. for inf, количество на активното лекарствено вещество -6 % / 500 ml, прогнозно количество -175
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 20
Amino acids -sol.for. Inf, количество на активното лекарствено вещество -100.0 g / l - 500 ml, прогнозно количество -210
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 21
Glucose -sol.for inf, количество на активното лекарствено вещество -5 % / 500 ml, прогнозно количество -202
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 22
Glucose -sol.for inf., количество на активното лекарствено вещество -10 % / 500 ml, прогнозно количество -169
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 23
Combinations -sol. for inf., количество на активното лекарствено вещество -1440 ml, прогнозно количество -36
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 24
Sodium chloride -sol. for inf., количество на активното лекарствено вещество -0.9 % - 500 ml, прогнозно количество -7838
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 25
Sodium chloride -sol.for inf, количество на активното лекарствено вещество -0.9 % - 100 ml, прогнозно количество -6380
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 26
Sodium chloride-sol.for.inf, количество на активното лекарствено вещество -0.9 % - 250 ml, прогнозно количество -11043
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 27
Electrolytes -sol.for.inf, количество на активното лекарствено вещество -500 ml, прогнозно количество -2889
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 28
Glucose, sodium chloride -sol.for.inf, количество на активното лекарствено вещество -5 % + 0.9 % - 500 ml, прогнозно количество - 996
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 29
Mannitol- sol. for inf., количество на активното лекарствено вещество -150 g / l - 500 ml, прогнозно количество - 7539
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 30
Glucose -sol.for inj, количество на активното лекарствено вещество -25 % - 10 ml, прогнозно количество -13
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 31
Glucose -sol.for inj, количество на активното лекарствено вещество -40 % - 10 ml, прогнозно количество -48
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 32
Potassium chloride-sol.for.inf, количество на активното лекарствено вещество -150 mg / ml - 10 ml, прогнозно количество - 491
II.2.1)Наименование:
Sodium hydrogen carbonate
Обособена позиция №: 33
Sodium hydrogen carbonate- sol. for inf., количество на активното лекарствено вещество -8.4 g / 100 ml - 20 ml, прогнозно количество -13
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 34
Sodium chloride -sol.for inj, количество на активното лекарствено вещество -9 mg / ml - 10 ml, прогнозно количество -700
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 35
Digoxin -sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество -0.25 mg / ml - 2 ml, прогнозно количество - 73
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 36
Digoxin -tablet, количество на активното лекарствено вещество - 0.25 mg, прогнозно количество -74
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 37
Lidocaine-sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество -10 mg / ml - 10 ml, прогнозно количество - 73
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 38
Lidocaine -sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество -20 mg / ml - 2 ml, прогнозно количество -72
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 39
Propafenone -tablet, количество на активното лекарствено вещество -150mg, прогнозно количество - 407
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 40
Amiodarone-sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество -150 mg / 3 ml, прогнозно количество -111
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 41
Amiodarone -tablet, количество на активното лекарствено вещество -200 mg, прогнозно количество -221
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 42
Dopamine -sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество -40 mg / ml - 5 ml, прогнозно количество -132
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 43
Epinephrine -sol.for.inf., количество на активното лекарствено вещество - 1 mg / ml - 1 ml, прогнозно количество -137
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 44
Isosorbide dinitrate -tablet, количество на активното лекарствено вещество -10 mg, прогнозно количество -9
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 45
Isosorbide dinitrate -spray, количество на активното лекарствено вещество -1.25 mg / dose, прогнозно количество -72
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 46
Isosorbide dinitrate -tablet, количество на активното лекарствено вещество -20 mg, прогнозно количество -136
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 47
Clonidine -tablet, количество на активното лекарствено вещество -0.15 mg, прогнозно количество -372
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 48
Clonidine-sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество -0.15 mg, прогнозно количество -506
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 49
Hydrochlorothiazide -tablet, количество на активното лекарствено вещество -25 mg, прогнозно количество -130
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 50
Furosemide -sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество -10 mg / ml - 2 ml, прогнозно количество -686
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 51
Furosemide -tablet, количество на активното лекарствено вещество -40 mg, прогнозно количество -106
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 52
Spironolactone -tablet, количество на активното лекарствено вещество -25 mg, прогнозно количество - 401
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 53
Pentoxifylline -prolonged tablet, количество на активното лекарствено вещество -400 mg, прогнозно количество -168
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 54
Pentoxifylline -sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество -20 mg / ml - 5 ml, прогнозно количество -2013
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 55
Nicergoline -tablet, количество на активното лекарствено вещество -10 mg, прогнозно количество -335
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 56
Propranolol -tablet, количество на активното лекарствено вещество -20 mg, прогнозно количество -100
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 57
Metoprolol -tablet, количество на активното лекарствено вещество -50 mg, прогнозно количество -50
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 58
Atenolol - tablet, количество на активното лекарствено вещество -25 mg, прогнозно количество -90
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 59
Bisoprolol - tablet, количество на активното лекарствено вещество -5 mg, прогнозно количество -58
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 60
Bisoprolol -tablet, количество на активното лекарствено вещество -10 mg, прогнозно количество -169
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 61
Nimodipine -sol. for inf, количество на активното лекарствено вещество -10 mg / 50 ml, прогнозно количество -5
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 62
Nimodipine -tablet, количество на активното лекарствено вещества -30 mg, прогнозно количество -10
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 63
Verapamil -sol.for.inj/inf, количество на активното лекарствено вещество -2.5 mg / ml - 2 ml, прогнозно количество -105
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 64
Verapamil -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество -80 mg, прогнозно количество -277
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 65
Enalapril - tablet, количество на активното лекарствено вещество -20 mg, прогнозно количество -289
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 66
Enalapril -tablet, количество на активното лекарствено вещество -10 mg, прогнозно количество -872
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 67
Lisinopril -tablet, количество на активното лекарствено вещество -5 mg, прогнозно количество -28
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 68
Povidone- iodine -cutaneous solution, количество на активното лекарствено вещество -10 % - 100 ml, прогнозно количество - 4
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 69
Povidone- iodine -ointment, количество на активното лекарствено вещество -10 % - 100 g, прогнозно количество -15
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 70
Terlipressin -sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество -0.1 mg / ml - 2 ml, прогнозно количество -18
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 71
Dexamethasone -sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество -4 mg / ml - 1 ml, прогнозно количество -7355
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 72
Methylprednisolone -powder and solvent for sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество -15.78 mg, прогнозно количество -1300
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 73
Methylprednisolone -powder and solvent for sol.for inj, количество на активното лекарствено вещество -40 mg, прогнозно количество -2133
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 74
Methylprednisolone -powder and solvent for sol.for inj, количество на активното лекарствено вещество -125 mg, прогнозно количество -257
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 75
Methylprednisolone -powder and solvent for sol.for inj., количество на активното лекарствено вещество -250 mg, прогнозно количество -5844
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 76
Methylprednisolone -tablet, количество на активното лекарствено вещество -4 mg, прогнозно количество -80
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 77
Cefazolin -powder for sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество -2000 mg, прогнозно количество -62
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 78
Ceftriaxone -powder for sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество - 1 g, прогнозно количество -3123
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 79
Cefoperazone, Sulbactam -powder for sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество -1 g / g, прогнозно количество - 59
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 80
Meropenem -powder for sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество -1000 mg, прогнозно количество -260
Sulfamethoxazole, Trimethoprim
Обособена позиция №: 81
Sulfamethoxazole, Trimethoprim -sol.for inf, количество на активното лекарствено вещество -80 mg / ml + 16 mg / ml - 5 ml, прогнозно количество -80
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 82
Clarithromycin -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество -500 mg, погнозно количество -112
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 83
Gentamicin -sol.for inj, количество на активното лекарствено вещество -80 mg / 2 ml - 2 ml, прогнозно количество -467
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 84
Amikacin -sol. for inf., количество на активното лекарствено вещество -250 mg / ml - 2 ml, прогнозно количество -47
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 85
Amikacin -sol.for inj, количество на активното лекарствено вещество -125 mg / ml - 2 ml, прогнозно количество - 25
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 86
Ciprofloxacin -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество -500 mg, прогнозно количество -70
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 87
Ciprofloxacin -sol.for.inf, количество на активното лекарствено вещество - 200 mg / 100 ml, прогнозно количество -211
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 88
Levofloxacin -sol. for inf., количество на активното лекарствено вещество -5 mg / ml - 100 ml, прогнозно количество -148
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 89
Vancomycin -sol. for inf., количество на активното лекарствено вещество -1000 mg, прогнозно количество -26
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 90
Metronidazole -sol.for inf, количество на активното лекарствено вещество -500 mg / 100 ml, прогнозно количество -11
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 91
Fluconazole -sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество -2 mg / ml - 100 ml, прогнозно количество -25
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 92
Rifampicin -caps, количество на активното лекарствено вещество -300 mg, прогнозно количество -130
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 93
Isoniazid - tablet, количество на активното лекарствено вещество -100 mg, прогнозно количество -128
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 94
Ethambutol -tablet, количество на активното лекарствено вещество -250 mg, прогнозно количество -106
Immunoglobulins, normal human, for intravascular adm.
Обособена позиция №: 95
Immunoglobulins, normal human, for intravascular adm. -sol.for.inf, количество на активното лекарствено вещество -50 mg / ml - 5 ml, прогнозно количество 440
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 96
Diclofenac -sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество -75 mg/ 3 ml, прогнозно количество 9930
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 97
Diclofenac -tablet, количество на активното лекарствено вещество -50 mg, прогнозно количество -713
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 98
Meloxicam -sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество -15 mg / 1.5 ml, прогнозно количество - 50
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 99
Dexketoprofen -sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество -50 mg / 2 ml, прогнозно количество 803
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 100
Pipecuronium -powder and solvent for sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество -4 mg, прогнозно количество 18
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 101
Tizanidine -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество -4 mg, прогнозно количество 317
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 102
Ketamine -sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество -50 mg / ml, прогнозно количество 5
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 103
Propofol -Emulsion for injection/infusion, количество на активното лекарствено вещество -10 mg/ml - 20 ml, прогнозно количество 104
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 104
Oxycodone -tablet, количество на активното лекарствено вещество -10 mg, прогнозно количество 606
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 105
Tramadol -caps, количество на активното лекарствено вещество - 50 mg, прогнозно количество 1127
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 106
Tramadol -sol.for.injection, количество на активното лекарствено вещество -50 mg / ml - 2 ml, прогнозно количество 471
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 107
Tramadol, Paracetamol -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество -37.5 mg / 325 mg, прогнозно количество 1338
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 108
Metamizole sodium -sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество -500 mg/ml-2 ml, прогнозно количество 976
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 109
Paracetamol -sol.for.inf, количество на активното лекарствено вещество -10 mg / ml – 100 ml, прогнозно количество 2995
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 110
Phenobarbital -sol for injection, количество на активното лекарствено вещество -100 mg / ml - 2 ml, прогнозно количество 127
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 111
Carbamazepine -tablet, количество на активното лекарствено вещество -200 mg, прогнозно количество 3745
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 112
Carbamazepine -tablet, количество на активното лекарствено вещество -300 mg, прогнозно количество 5628
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 113
Oxcarbazepine -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество -300 mg, прогнозно количество 196
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 114
Oxcarbazepine -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество -600 mg, прогнозно количество 30
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 115
Valproic acid -gastro, resist, caps, количество на активното лекарствено вещество -300 mg, прогнозно количество 140
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 116
Valproic acid -gastro,resist,tablet, количество на активното лекарствено вещество 500 mg, прогнозно количество 1606
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 117
Valproic acid -prolongt,release,tablet, количество на активното лекарствено вещество -300 mg, прогнозно количество 2643
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 118
Valproic acid -prolongt,release,tablet, количество на активното лекарствено вещество -500 mg, прогнозно количество 170367
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 119
Valproic acid -syrup, количество на активното лекарствено вещество -50 mg / ml – 100 ml, прогнозно количество 73
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 120
Valproic acid -powder and solvent for sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество -400 mg, прогнозно количество 269
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 121
Lamotrigine -tablet, количество на активното лекарствено вещество -50 mg, прогнозно количество 6304
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 122
Lamotrigine -tablet, количество на активното лекарствено вещество -100 mg, прогнозно количество 3238
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 123
Topiramate -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество -50 mg, прогнозно количество 385
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 124
Topiramate -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество 100 mg, прогнозно количество 100
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 125
Gabapentin -caps, количество на активното лекарствено вещество 300 mg, прогнозно количество 1095
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 126
Levetiracetam -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество 1000 mg, прогнозно количество 510
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 127
Levetiracetam -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество 500 mg, прогнозно количество 756
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 128
Pregabalin -caps, количество на активното лекарствено вещество 75 mg, прогнозно количество 2800
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 129
Biperiden -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество 2 mg, прогнозно количество 9401
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 130
Levodopa, Benserazide -tablet, количество на активното лекарствено вещество 200 mg / 50 mg, прогнозно количество 1915
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 131
Levodopa, Benserazide -dispesible tablet, количество на активното лекарствено вещество 100 mg / 25 mg, прогнозно количество 595
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 132
Levodopa, Benserazide -prolong,release,caps, количество на активното лекарствено вещество 100 mg / 25 mg, прогнозно количество 134
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 133
Pramipexole -tablet, количество на активното лекарствено вещество 0.18 / 0.25 / mg, прогнозно количество 728
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 134
Chlorpromazine -sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество 25 mg / ml - 2 ml, прогнозно количество 2132
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 135
Fluphenazine -sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество 25 mg / ml - 1 ml, прогнозно количество 100
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 136
Haloperidol -tablet, количество на активното лекарствено вещество 1.5 mg, прогнозно количество 5114
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 137
Haloperidol -sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество 5 mg / ml - 1 ml, прогнозно количество 2914
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 138
Flupentixol -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество 0.5 mg, прогнозно количество 1945
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 139
Flupentixol -sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество 20 mg / ml - 1 ml, прогнозно количество 67
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 140
Zuclopenthixol -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество 10 mg, прогнозно количество 10
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 141
Zuclopenthixol -sol.for inj, количество на активното лекарствено вещество 50 mg / ml - 1 ml, прогнозно количество 42
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 142
Clozapine -tablet, количество на активното лекарствено вещество 100 mg, прогнозно количество 6590
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 143
Clozapine -tablet, количество на активното лекарствено вещество 25 mg, прогнозно количество 2014
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 144
Olanzapine -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество 5 mg, прогнозно количество 6039
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 145
Olanzapine -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество 10 mg, прогнозно количество 3306
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 146
Quetiapine -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество 100 mg, прогнозно количество 2088
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 147
Quetiapine -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество 200 mg, прогнозно количество 1830
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 148
Amisulpride -tablet, количество на активното лекарствено вещество 400 mg, прогнозно количество 891
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 149
Risperidone -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество 2 mg, прогнозно количество 2939
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 150
Risperidone -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество 1 mg, прогнозно количество 1939
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 151
Risperidone -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество 3 mg, прогнозно количество 267
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 152
Risperidone -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество 4 mg, прогнозно количество 230
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 153
Diazepam -sol.for inj, количество на активното лекарствено вещество 5 mg / ml - 2 ml, прогнозно количество 6077
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 154
Hydroxyzine -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество 25 mg, прогнозно количество 1309
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 155
Paroxetine -tablet, количество на активното лекарствено вещество 20 mg, прогнозно количество 400
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 156
Sertraline -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество 50 mg, прогнозно количество 71
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 157
Escitalopram -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество 20 mg, прогнозно количество 83
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 158
Mirtazapine -coat tablet, количество на активното лекарствено вещество 30 mg, прогнозно количество 1822
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 159
Venlafaxine -caps, количество на активното лекарствено вещество 75 mg, прогнозно количество 1055
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 160
Piracetam -sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество 3000 mg / 15 ml, прогнозно количество 8986
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 161
Piracetam -sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество 200 mg / ml - 5 ml, прогнозно количество 2338
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 162
Vinpocetine -tablet, количество на активното лекарствено вещество 10 mg, прогнозно количество 2205
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 163
Vinpocetine -tablet, количество на активното лекарствено вещество 5 mg, прогнозно количество 115
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 164
Vinpocetine -sol.for infusion, количество на активното лекарствено вещество 5 mg / ml - 2 ml, прогнозно количество 2608
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 165
Galantamine -tablet, количество на активното лекарствено вещество 5 mg, прогнозно количество 815
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 166
Galantamine -sol.for inj, количество на активното лекарствено вещество 5 mg / ml - 1 ml, прогнозно количество 70
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 167
Pyridostigmine -tablet, количество на активното лекарствено вещество 60 mg, прогнозно количество 4352
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 168
Salbutamol -inhalation suspension, количество на активното лекарствено вещество 0,1 mg/dose - 200 doses mg, прогнозно количество 7
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 169
Bromhexine -tablet, количество на активното лекарствено вещество 8 mg, прогнозно количество 68
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 170
Bromhexine -sol.for.injection, количество на активното лекарствено вещество 2 mg / ml 2 ml, прогнозно количество 20
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 171
Chloropyramine -sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество 10 mg / ml - 2 ml, прогнозно количество 63
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 172
Promethazine - sol.for.inj, количество на активното лекарствено вещество 25 mg / ml - 2 ml, прогнозно количество 4001
Tobramycin, Dexamethasone
Обособена позиция №: 173
Tobramycin, Dexamethasone -eye drops, количество на активното лекарствено вещество 3 mg / 1 mg / ml - 5 ml, прогнозно количество 7
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 174
Naloxone -sol.for inj, количество на активното лекарствено вещество 0.4 mg / ml - 1 ml, прогнозно количество 10
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 175
Iopromide -sol.for .inj, количество на активното лекарствено вещество 370 mg / ml - 50 ml, прогнозно количество 33