Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 523984-2020
България-София: Пощенски пликове
2020/S 214-523984
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерството на енергетиката.
II.1.2)Основен CPV код
30199230 Пощенски пликове
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерството на енергетиката по рамково споразумение № СПОР-6/2.06.2020 г.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерството на енергетиката