Доставки - 528758-2022
Submission deadline has been amended by:  610940-2022
България-София: Обработващи машини със специална употреба
2022/S 187-528758
Обявление за поръчка
Доставки
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на установка за нанасяне многослойни системи за монтаж за нуждите на Технически университет – София ...продължение в Раздел VI.3 Допълнителна информация
II.1.2)Основен CPV код
42611000 Обработващи машини със специална употреба
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката е: „Доставка на установка за нанасяне многослойни системи за монтаж за нуждите на Технически университет – София, по проект BG05M2OP001-1.001-0008 „Национален център по мехатроника и чисти технологии“, финансиран чрез Оперативна програма „Наука и образование за интелигентен растеж“ 2014-2020”.
Доставеното оборудване трябва да е ново, неупотребявано, в оригинални фабрични опаковки. Доставеното оборудване да е комплектувано с необходимите елементи, така че да е работоспособно и да изпълнява функциите, заложени в спецификацията. В случай на спиране на производството на предлаганото оборудване поради внедряване на нови технологии, трябва да се предложи оборудване със същите или подобри характеристики.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 398 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Поръчката включва доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация и обучение на 2-ма специалисти на Възложителя на 1 бр. установка за нанасяне многослойни системи за монтаж за нуждите на Технически университет – София, по проект BG05M2OP001-1.001-0008 „Национален център по мехатроника и чисти технологии“, финансиран чрез Оперативна програма „Наука и образование за интелигентен растеж“ 2014-2020”. Минимални технически показатели “Установка за нанасяне многослойни системи за монтаж“:
1. Работна камера позволяваща разполагане на не по-малко от 5 източника включително монтирани 4 магнетронни.
2. Работна площ върху която се нанасят слоевете не по-малка от диаметър 100 mm върху съответен държател.
3. Държателят да позволява завъртане около вертикалната ос.
4. Подгряване на държателя минимум до 850 оС ± 1oC
5. Възможност за постоянно токово и високочестотно разпрашване с комплект 750 W постояннотоков генератор и 300W високочестотен генератор. Високочестотният генератор да е с автоматично съгласуване.
6. Възможност за едновременно или последователно нанасяне на минимум два слоя с автоматично превключване.
7. Преднапрежение на подложките с цел почистване
8. Шлюзова камера за зареждане на държателя без развакуумиране на камерата.
9. Измерител на дебелина/скорост на отлагане за прозрачни и непрозрачни материали (тип микровизна или аналогичен)
10. Газови магистрали за подаване на газ в камерата.
11. Разширение за постигане на вакуум в обхвата на 10-8 Torr
12. Измерители на нисък и висок вакуум
13. Система за охлаждане на магнетроните и държателите, осигуряваща оптимално функциониране.
14. Да бъдат предвидени технологични отвори позволяващи надграждане на машината чрез допълнително присъединяване на постояннотокови и високочестотни преходници, измерители тип „масспектрометричен анализ”, „оптичен коефициент на отражение”.
15. Захранване по Европейски стандарт - 220V (монофазно) или 380V (трифазно) или комбинация от двете.
Минималните технически показатели и изисквания са посочени в Техническата спецификация на Възложителя.
- Гаранционен срок – минимум 12 месеца, считано от от датата на подписване на Приемо-предавателния протокол, удостоверяващ изпълнението на дейностите, посочени в чл. 1, ал. 2 от договора. В рамките на гаранционния срок, Изпълнителят в срок до 30 календарни дни, считано от датата на двустранно подписан констативен протокол, отстранява със свои сили и средства всички неизправности, несъответствия, повреди, дефекти и/или отклонения на доставеното устройство, съответно доставя резервни части и/или компоненти, подменя дефектирали части и/или компоненти с нови. Гаранционният срок на устройството, в процес на ремонт/поправяне, се удължава със срока, през който е траело отстраняването на повредата/ремонта. Гаранцията на извършен ремонт/вложени части е 6 месеца, считано от датата на двустранно подписан протокол, удостоверяващ извършения ремонт/вложените части. Рекламационното съобщение на Възложителя може да бъде изпратено по факс, електронна поща или обикновена поща. Изпълнителят е длъжен да изпрати свой представител на място за констатиране и идентифициране на повредата/несъответствието в срок до 5 календарни дни, от получаване на рекламационното съобщение на Възложителя. При посещението се съставя констативен протокол в два еднообразни екземпляра, в който се описват вида на съответната повреда/неизправност/несъответствие/дефекти и/или отклонения на доставеното устройство.
Lieferungen - 528758-2022
Bulgarien-Sofia: Werkzeugmaschinen für besondere Zwecke
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
42611000 Werkzeugmaschinen für besondere Zwecke
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 398 000.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: