Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
06D10/2018/SI2KAD/01 — обособена позиция 551 — подвижни стени — допълнителни врати
Референтен номер: 06D10/2018/SI2KAD/01
II.1.2)Основен CPV код45000000 Строителни и монтажни работи
II.1.4)Кратко описание:
Доставка и монтаж на подвижни стени и допълнителни врати на работната площадка на проект KAD в Люксембург.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 9 000 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
06D10/2018/SI2KAD/01 — il-lott 551 — taqsimiet li jistgħu jitneħħew — bibien addizzjonali
Numru ta' referenza: 06D10/2018/SI2KAD/01
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Il-provvista u l-installazzjoni ta' taqsimiet li jistgħu jitneħħew u ta' bibien addizzjonali fil-proġett ta' kostruzzjoni KAD fil-Lussemburgu.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 9 000 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist: