Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 539193-2018
България-София: Мебелировка
2018/S 236-539193
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Агенция за социално подпомагане
II.1.2)Основен CPV код
39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на обществената поръчка включва доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Агенцията за социално подпомагане при условията на рамково споразумение № СПОР-9/15.3.2018.г. на Централния орган за покупки (ЦОП).
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обществената поръчка включва доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Агенция за социално подпомагане при условията на рамково споразумение на ЦОП № СПОР-7/15.3.2018 г.