С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Доставки - 541316-2021
България-София: Принадлежности за офиса
2021/S 207-541316
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации
II.1.2)Основен CPV код
30192000 Принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Обществена поръчка по реда на чл. 82, ал. 3 от ЗОП с предмет: „Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации" за нуждите на Министерство на вътрешните работи по Рамково споразумение № СПОР-5/02.06.2020 г. на ЦОП.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации. Артикулите, предмет на доставката, са съгласно техническото предложение, представено от участника в процедурата за сключване на Рамково споразумение № СПОР-5/02.06.2020г.