Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
"Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Министерство на финансите"
II.1.2)Основен CPV код39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
В обхвата на обществената поръчка се включват доставка и монтаж на бюра, ъгли за бюра, гардероби, библиотеки, етажерки, контейнери за бюро, посетителска маса, столове и шкафове при условията на сключеното Рамково споразумение № СПОР - 7 от 15.03.2018 г. на ЦОП.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
В обхвата на обществената поръчка се включва доставката и монтажа за следните артикули:
1. Бюра - 26
2. Ъгли за бюра - 3 бр.
3. Гардероби - 2 бр.
4. Библиотеки - 8 бр.
5. Етажерки - 2 бр.
6. Контейнери за бюро - 20 бр.
7. Посетителска маса - 1 бр.
8. Столове - 75 бр.
9. Шкафове - 20