Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на многофункционална апаратура за измерване на физични свойства без криогенни течности
Референтен номер: JRC/KRU/2022/OP/2306
II.1.2)Основен CPV код38400000 Уреди за контрол на физически характеристики
II.1.4)Кратко описание:
JRC Карлсруе планира да закупи многофункционални безкриогенни уреди за измерване на физични свойства. Устройството трябва да може да генерира температури от 300 до 0,3 K (оптимално до 0,1 K) и постоянни магнитни полета до 9 T (оптимално до 14 T). Устройството не трябва да се нуждае от външни криогенни течности (азот, хелий и др.), за да работи.
Оборудването е необходимо за следните измервателни техники на твърди материали: топлинен капацитет, измерване на AC (до 10 kHz) и DC магнитни полета (DC-VSM), термичен пренос (DC електрическо съпротивление, термична енергия, термична проводимост) и топлинно разширение.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове38400000 Уреди за контрол на физически характеристики
38553000 Магнитни измервателни уреди
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на многофункционална апаратура за измерване на физични свойства без криогенни течности.