Muutoksia tai lisätietoja koskeva ilmoitus
Oikeusperusta:
Asetus (EU, Euratom) N:o 2018/1046
I kohta: Hankintaviranomainen/-yksikkö
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Sidontapalvelut sekä arkistolaatikoiden toimitus Euroopan unionin tuomioistuimelle
Viitenumero: COJ-PROC-23/026
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi79971000 Kirjojen sidonta- ja viimeistelypalvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tämän sopimuksen tarkoituksena on sidontojen valmistus, korjaus ja entisöinti sekä arkistolaatikoiden toimittaminen.
VI kohta: Täydentävät tiedot