Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:Viitenumber: 22RS8560
II.1.2)CPV põhikood18530000 Kingitused ja auhinnad
II.1.4)Lühikirjeldus:
Upphandling av julgåva till anställda i Region Örebro län 2022.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.4)Hanke kirjeldus: