Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Blommor och krukväxter för inomhusbruk
Viitenumber: SUN 2022-112
II.1.2)CPV põhikood03121200 Lõikelilled
II.1.4)Lühikirjeldus:
Haninge kommun avser upphandla ramavtal för att tillgodose behovet av snittblommor, blomsterarrangemang, gröna krukväxter, blomstrande krukväxter till kommunens verksamheter vid tillfällen som uppvaktning, avtackning pensionsionavgångar, kondoleaser med mera
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)03121100 Elustaimed, sibulad, juured, pistikud, pookoksad
03121210 Lilleseaded
II.2.4)Hanke kirjeldus: