Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на метални шкафове”
II.1.2)Основен CPV код39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка на 7 (седем) броя от артикул № 85[ОМБ85] „Шкаф метален с 3 рафта, със заключване; размери: 90/40/185 см ± 10 %“ от Техническите и Ценови предложения, приложения към Рамково споразумение № СПОР-7/15.03.2018 г. на ЦОП за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет: „Доставка и монтаж на офис-мебели и столове“. Информацията за вида артикул и максималното количество се съдържа в Техническата спецификация, Приложение № 1 към настоящата покана, и в електронните образци на Техническо и Ценово предложение (Приложения № 2 и № 3 към поканата), създадени в уеб-базираната Система за електронно възлагане на обществени поръчки (СЕВОП).
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове39100000 Мебелировка
II.2.4)Описание на обществената поръчка: