Доставки - 550070-2018
България-София: Мебелировка
2018/S 241-550070
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка НР („Ейч Пи“) за нуждите на Агенция по вписванията
Референтен номер: 92-01-171/2018
II.1.2)Основен CPV код
39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Агенция по вписванията
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка: