Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Министерство на туризма по рамково споразумение на ЦОП № СПОР-3/14.2.2018 г.
II.1.2)Основен CPV код39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
Вътрешен конкурентен избор (минипроцедура) за възлагане на обществена поръчка с предмет „Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Министерство на туризма“ на основание чл. 82, ал. 3 и ал. 4 от ЗОП и чл. 4 от сключено от Централния орган за покупки (ЦОП) и министър на финансите рамково споразумение № СПОР-7/15.3.2018 г. за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет „Доставка и монтаж на офис обзавеждане и мебели за нуждите на органите на изпълнителната власт и техните администрации“ по обособена позиция № 1 „Доставка и монтаж на офис мебели и столове“.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове39100000 Мебелировка
II.2.4)Описание на обществената поръчка: