Direktiiv 2009/81/EÜ
I osa: Hankija / võrgustiku sektori hankija
II.1)Kirjeldus
II.1.1)Hankija poolt hankelepingule antud nimetus:
Pi 9mm Glock s příslušenstvím
II.1.2)Hankelepingu liik ja ehitustööde teostamise, asjade tarnimise või teenuste osutamise kohtAsjad
Ostmine
II.1.4)Teave raamlepingu kohtaHanke eeldatav kogumaksumus kogu raamlepingu kestuse jooksul
II.1.5)Hankelepingu või hanke/hangete lühikirjeldus:
Nákup Pi 9mm Glock s příslušenstvím.
II.1.6)Ühtne riigihangete klassifikaator (CPV) II.1.7)Teave allhangete kohta
II.2)Lepingu kogus või ulatus
II.2.1)Üldkogus või ulatus:Eeldatav maksumus käibemaksuta: 25280527.27 CZK
II.2.2)Teave täiendavate hankevõimaluste kohtaTäiendavate hangete võimalused: ei