Доставки - 55223-2021
България-София: Пощенски пликове
2021/S 023-055223
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на бланки и пощенски пликове по рамково споразумение № СПОР-6 от 2.06.2020 г. за нуждите на Министерството на здравеопазването
II.1.2)Основен CPV код
30199230 Пощенски пликове
II.1.4)Кратко описание:
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка: