Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 553155-2020
България-София: Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
2020/S 225-553155
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации
II.1.2)Основен CPV код
30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерството на околната среда и водите
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
30199000 Артикули от хартиената промишленост и други хартиени изделия
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на МОСВ съгласно рамково споразумение № СПОР 5/2.06.2020 г.