С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Строителство на обекти: „Реконструкция и доизграждане на водопроводната мрежа на селата Драговищица и Голяновци, община Костинброд“
Референтен номер: ОП 2018-11
II.1.2)Основен CPV код
45231300 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни водопроводи и канализация
II.1.4)Кратко описание:
Строителство на обекти: „Реконструкция и доизграждане на водопроводната мрежа на селата Драговищица и Голяновци, община Костинброд“, подробно индивидуализирани в техническите спецификации в ТОМ II-КНИГА II от документация и проектната документация. Предметът е разделен на:
Обособена позиция 1 включва: Частична подмяна на улична, водопроводна мрежа на село Драговищица, без клонове:
— Гл.кл. от 161d до 164d с DN 125 PN 10, L=334 m,
— Клон 22 от 111d до 141d c DN90 PN10, L =294 m,
— Клон 30 от 115d до 114 c DN90 PN10, L =107 m,
— Клон 33 от 111d до 116d c DN90 PN10, L=202 m,
— Клон 34 от 121d до 117d c DN 90 PN10, L=251 m.
Обособена позиция 2 включва: Цялостна подмяна на улична водопроводна мрежа в село Голянци.
Обособена позиция 3 включва: Изграждане на довеждащ водопровод до село Голяновци, ремонт на помпена станция за село Драговищица и село Голяновци, ремонт на напорен резервоар 500 m3.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 4 950 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за максимален брой обособени позиции: 2
Максимален брой обособени позиции, които могат да бъдат възложени на един оферент: 2
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Обособена позиция 1: „Частична подмяна на улична водопроводна мрежа на село Драговищица, община Костинброд“
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на обособената позиция обхваща изпълнение на подмяна на водопроводна мрежа в село Драговищица мрежа на съгласно работния проект, от койт оса изключени следните клонове:Частична подмяна на улична, водопроводна мрежа на село Драговищица, без клонове: Гл.кл. от 161d до 164d с DN 125 PN 10, L=334 m.; Клон 22 от 111d до 141d c DN90 PN10, L =294m.; Клон 30 от 115d до 114 c DN90 PN10, L =107m.; Клон 33 от 111d до 116d c DN90 PN10, L=202m.; Клон 34 от 121d до 117d c DN 90 PN10, L=251m, в съответствие с Техническите спецификации и проектната документация.
Обособена позиция 2: Цялостна подмяна на улична водопроводна мрежа в село Голянци, община Костинброд“
Обособена позиция №: 2
Цялостна подмяна на улична водопроводна мрежа в село Голянци, община Костинброд, в обхват на техническите спецификации и проектната документация.
Обособена позиция 3: Изграждане на довеждащ водопровод до село Голяновци, ремонт на помпена станция и напорен резервоар 500 m3 за село Драговищица и село Голяновци, община Костинброд“
Обособена позиция №: 3
Изграждане на довеждащ водопровод до село Голяновци, ремонт на помпена станция и напорен резервоар 500 m3 за село Драговищица и село Голяновци, община Костинброд“. Обособената позиция включва изграждане на довеждащ водопровод до село Голяновци, Ремонт на помпена станция за село Драговищица и село Голяновци, Ремонт на напорен резервоар 500 m3, в съответствие с Техническите спецификации и проектната документация.