Обявление за изменения или за допълнителна информация
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Агенция по вписванията
II.1.2)Основен CPV код39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
Раздел VІ: Допълнителна информация