Teade muudatuste või lisateabe kohta
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija/võrgustiku sektori hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Kodanike osalemise ja arutelude teenus
Viitenumber: JRC/IPR/2021/OP/1900-PIN
II.1.2)CPV põhikood79315000 Sotsiaaluuringute teenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Teadusuuringute Ühiskeskus kaalub raamlepingu sõlmimist eesmärgiga osutada teenuseid, mis hõlmavad kodanike osalemis- ja arutelutegevuste kontsepti koostamist, ettevalmistamist ja elluviimist, sh aruteluformaate Euroopa Komisjoni juhtimisel ja tihedas koostöös komisjoniga. Geograafiliselt hõlmatakse nii kohalikke kui ka mitut riiki kaasavaid tegevusi. Ühtlasi on selle eelteate (PIN) eesmärk koguda turult teavet võimalike pakkumismenetluste tarbeks. Teadusuuringute Ühiskeskus palub huvitatud teenuseosutajatel, eriti neil, kellel on selles valdkonnas märkimisväärsed asjaomased eksperditeadmised ning praktilised kogemused, vastata anonüümsele küsitlusele aadressil https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/FWC_CitizenEngagementEU enne 17. septembrit 2021. Kõiki esitatud andmeid käsitletakse rangelt konfidentsiaalsetena. Muul viisil esitatud vastuseid ei võeta arvesse.
VI osa: Lisateave
Avviso relativo a informazioni complementari o modifiche
Base giuridica:
Regolamento (UE, Euratom) n. 2018/1046
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Servizi di partecipazione e deliberazione dei cittadini
Numero di riferimento: JRC/IPR/2021/OP/1900-PIN
II.1.2)Codice CPV principale79315000 Servizi di ricerca sociale
II.1.4)Breve descrizione:
Il JCR sta valutando la conclusione di un contratto quadro con l'obiettivo di prestare servizi per coprire la concettualizzazione, la preparazione e l'attuazione delle attività di partecipazione e deliberazione dei cittadini, compresi i formati deliberativi, condotte dalla Commissione europea e in stretta collaborazione con essa. Ciò comprende scale geografiche, dalle attività locali alle attività multinazionali. Allo stesso tempo, l'obiettivo del presente avviso di preinformazione consiste nella raccolta di informazioni dal mercato per un'eventuale gara d'appalto. Il JCR chiede ai prestatori di servizi interessati, e in particolare a quelli con notevoli competenze ed esperienze pratiche nel settore, di rispondere alla seguente indagine anonima (https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/FWC_CitizenEngagementEU) entro il 17 settembre 2021. Tutti i dati trasmessi saranno trattati con la massima riservatezza. Le risposte inviate ricorrendo a qualsiasi altro mezzo non verranno prese in considerazione.
Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Iedzīvotāju līdzdalības un apspriešanas pakalpojumi
Atsauces numurs: JRC/IPR/2021/OP/1900-PIN
II.1.2)Galvenās CPV kods79315000 Sociālo pētījumu pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Kopīgais pētniecības centrs (JRC) plāno noslēgt pamatnolīgumu ar mērķi sniegt pakalpojumus, lai aptvertu pilsoņu līdzdalības un apspriešanas pasākumu tostarp apspiežu formātu konceptualizāciju, sagatavošanu un īstenošanu, ciešā sadarbībā ar Eiropas Komisiju un tās vadībā. Darbību ģeogrāfiskais mērogs ir vietējām darbībām līdz starpvalstu aktivitātēm. Vienlaikus šī iepriekšējā informatīvā paziņojuma (Prior Information Notice – PIN) mērķis ir ievākt tirgus informāciju par sagaidāmu uzaicinājumu uz konkursu. JRC lūdz ieinteresētajiem pakalpojumu sniedzējiem un jo īpaši tiem, kuriem ir ievērojama atbilstoša kompetence un praktiskā pieredze šajā jomā, piedalīties anonīmā apsekojumā (https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/FWC_CitizenEngagementEU) līdz 2021. gada 17. septembrim. Uz visiem iesniegtajiem datiem tiks attiecināta stingra konfidencialitāte. Citā veidā iesniegtās atbildes netiks izskatītas.
VI iedaļa: Papildinformācija