Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 561468-2021
България-София: Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
2021/S 213-561468
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерството на отбраната
II.1.2)Основен CPV код
22800000 Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
II.1.4)Кратко описание:
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
30199230 Пощенски пликове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерството на отбраната.
Информацията за видовете артикули и техните количества се съдържат в Приложения № 3, № 4 и № 5, неразделна част от договора