В момента има проблем с показването на URL адреси в обявленията въз основа на електронните формуляри. Работим по неговото отстраняване. Като временно решение ви предлагаме да изтривате запетаята (или друг специален знак), която се появява в края на URL адреса. Извиняваме се за неудобството.
Доставки - 564328-2020
България-София: Мебелировка
2020/S 229-564328
Обявление за изменение
Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис обзавеждане и мебели за нуждите на Министерство на финансите, обособена позиция № 1 „Доставка и монтаж на офис мебели и столове“
II.1.2)Основен CPV код
39100000 Мебелировка
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
В обхвата на обществената поръчка се включват доставка и монтаж на следните артикули:
1. Бюра — 30 бр.
2. Ъгли за бюра — 5 бр.
3. Гардероби — 15 бр.
4. Библиотеки — 30 бр.
5. Контейнери за бюра — 60 бр.;
6. Маси — 60 бр.
7. Стелаж за захващане на стени — 10 бр.
8. Столове — 600 бр.
9. Шкафове — 20